Biofinity Energys - esimene digitaalseadmetele kohandatud kontaktlääts

Avaldatud: 12.12.2020

Biofinity Energys

esimene digitaalseadmetele kohandatud kontaktlääts

Need on esimesed kontaktäätsed, mis käivad kaasas tänapäevase digitaalajastuga.

Mõeldes digitaalsete seadmetega töötavatele inimestele, vähendades silmade väsimust, tagades suurepärase nägemisteravuse ning hoides silmi. Ja neid kontaktläätsi on võimalik kanda igapäevaselt või kuni 29 ööd.

Kuidas eristub Biofinity Energys teistest kontaktläätsedest?

Aquaformi nime kandev tehnoloogia ja uudne Digital Zone Optics kontaktläätse disain eristab Biofinity Energys kontaktläätsesid teistest kontaktläätsedest, muutes nende kasutamise palju silmasõbralikumaks digitaalsete seadmete kasutajatele.

Pikad silikooniahelad seovad kinni veemolekule, tagades sileda, loomulikult niisutatud kontaktläätsepinna ning optimeerivad ka hapniku läbilaskvust – kõrge hapnikuläbilaskvus aitab säilitada silmavalget ja tervislikkust. Digital Zone Optics disain on välja töötatud eesmärgiga vähendada silmade väsimust ja kuivust, mida kutsub esile pikaajaline fokusseerumine digitaalsetele seadmetele lähidistantsilt, mida teeb 90% inimestest rohkem kui 2 tundi päevas.

Samuti vähendab Digital Zone Optics unikaalne disain silmade pingutust fookuse vahetamisel digitaalsete seadmete ekraanidele ja nendelt välja.

Miks peaks valima Biofinity Energys kontaktläätsed?

Aquaform tehnoloogia tagab parema sarvkesta tervise, sest omab kõrget hapniku läbilaskevõimet, veesisaldust kontaktläätses ning vähendab ka kontaktläätse pinnale lipiidladestuse teket.

Digital Zone Optics vähendab silmade väsimust ja kuivust, mida tekitab digitaalsetele seadmetele pikaajaline keskendumine. Biofinity Energys kontaktläätsed sobivad nii päevaseks kui ka pikaajaliseks kasutamiseks.

Biofinity Energys ümar serva disain vähendab kontaktläätse ja silmalau vahelist hõõrdumist.

Biofinity Energys

esimene digitaalseadmetele kohandatud kontaktlääts

Biofinity Energys muster

Loe veel
OÜ Lensnet
Rävala pst 6, 10143 Tallinn
Tööaeg
E - R / 10:00 - 17:00
(+372) 577 033 00