Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

E-poodide müüginädal 17-23. märtsil

Tee vähemalt 30-eurone ost ja kasuta ostukorvis allahindluskoodi "lensnet". Nii saad ostukorvilt 5 € soodustust. Pakkumine kehtib  17-23.03.

Kogu kaup -10%

Terve nädala (21.12. kuni 27.12.) saad kogu e-poe valikust 10% soodustust, ka soodushinnaga hindadest. Allahindlus arvutatakse ostukorvis. NB! Tee ost püsikliendina, et saada normaalhinnaga toodetelt veel 5% soodustust.

Acuvue OASYS with Transition uuenduslikud läätsed

Kahenädalased läätsed, mis on mõeldud läätsekandjatele, kellel on valgustundlikud silmad ja kes ootavad läätsedest rohkem kui vaid nägemise korrigeerimist.

Lisaks suurepärasele optilisele kvaliteedile, filtreerivad Acuvue OASYS with Transitions kontaktläätsed ööpäevaringselt ka valgust ja muudavad oma värvust sõltuvalt valguse intensiivsusest.

Käte pesu ja kontaktläätsed

Korralik hügieen on kindlasti esmatähtis edukaks kontaktläätsede kandmiseks. Eriti praegu, kui on laialdane viirusteoht. Kui pesed käsi korralikult enne läätsede käsitsemist, võid olla kindel, et oled kaitstud.

Biofinity Energys - esimene digitaalseadmetele kohandatud kontaktlääts

90% täiskasvanutest kasutab digitaalseid seadmeid enam kui 2 tundi päevas. Pidev lähedale vaatamine omakorda väsitab ja kuivatab silmi. Tutvustame maailma esimesi preemiumklassi ühekuulisi silikoonhüdrogeelkontaktläätsi, mis on mõeldud digitaalsete seadmete kasutajate jaoks, silmade väsimuse vähendamiseks, suurepärase nägemisteravuse tagamiseks ja silmade tervise säilitamiseks, kandes kontaktläätsesid iga päev või katkematult kuni 29 ööd.

Tooted 1 kuni 5 koguhulgast 32

lehekülje kohta
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 7
LiituUudiskirjaga