Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Värvilised kontaktläätsed - mida me nendest teame?

Tõenäeoliselt on Leonardo da Vinci poolt kontaklääts kui selline teoorias lahti mõtestatud, kuid kontaktläätsede kandmine on olnud päevakorras ainult viimased sada aastat. Värvilisi kontaktläätsi käsitleti esmakordselt 1930ndate lõpupoole Metro Goldwyn Meyer’i grimmikunstniku poolt, kes uuris silmaarstilt, millised võimalused on filmi tegemisel muuta näitleja pruun silmavärv siniseks.

Läätsehoolduse põhitõed

Kui asetad läätsi silma või võtad neid ära, pese alati käsi enne seda seebiga (soovitatavalt mittelõhnastatud antibakteriaalse vedelseebiga) ja kuivata hoolikalt.

AirOptix plus Hydraglyde läätsed nüüd kohapeal

Hindame väga kõrgelt uusi tooteid ja tahame Sulle pakkuda neist parimat valikut. Kõikidele AirOptix Aqua läätsede kandjatele on hea uudis - nüüdsest on meil laos* AirOptix plus Hydraglyde läätsed, mida pakume ostmiseks nii 1, 3, 6 tükina kui ka stardikomplektina.

Kevadel nõuavad silmad erilist hoolitsust

Hilistalvisel perioodil ja kevade lähenedes on kurnatus kerge tulema. Immuunsüsteem võtab rohkem energiat, kui muu ajal, võideldes sellel ajal rohkelt levivate bakterite ja viirustega.
Üks kõige häirivamatest terviseprobleemidest on väsinud ja valulikud silmad. Tihti tunnevad kontaktläätsede kandjad ebamugavustunnet silmades just talve lõpus.

Tooted 16 kuni 20 koguhulgast 32

lehekülje kohta
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
LiituUudiskirjaga