Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Esimesed 1-päevased, mis loodi bioinspiratsioonist – Biotrue ONEday

Bioinspiratsioon (tuntakse biojäljenduse ja biomimeetika nimetuse all) on teadusharu, mis uurib ja võtab õppetunde looduse parimatest ideedest, et luua uuenduslikke tooteid ning tehnoloogiaid. Bioinspiratsioon uurib looduses esinevaid süsteeme, määrab kindlaks selle toimimise ja kasutab seejärel seda süsteemi muudel eesmärkidel.

Moodsaimad läätsed – silikoonhüdrogeelläätsed

Need hapnikku enim läbi laskvad läätsed toodi turule aastal 1999. Silikoonhüdrogeelläätsed (edaspidi SH) lasevad sarvkestal hingata kuni 7 korda rohkem kui materjal, millest tehti esialgsed pehmed kontaktläätsed. Hetkel müügil olevatest läätsedest pooled on valmistatud kõnealusest materjalist. Optometristid ja silmaarstid usuvad, et järgneva mõne aasta jooksul jõuab SH-läätsede kandmine veel suurematesse massidesse.

Auhinnamängu võitis Kristel Kuningas!

Lensneti auhinnamängu võitis Kristel Kuningas! Palju õnne! Kristel saab valida omale Polar optilised prillid või päikeseprillid.

20 € kinkekaardid võitsid:

Avo Virnas, Stahl Jaana, Ljubov Lestsova.

Avasime uuendatud e-poe! Osale suures auhinnaloosis.

Lensnet on uuenenud. Tegime teie jaoks Lensneti kaasaegsemaks, tooted kergemini leitavaks, lisasime boonuspunktide kogumise süsteemi ja palju muud. Selle tähistamiseks korraldame suure auhinnamängu, kus ühel õnnelikul on võimalus võita Polar prillid väärtuses 198€Lohutusauhinnana läheb loosi 3 x 20 € kinkekaardid.

Läätsed silma ja silmast ära ohutult

Läätsed pannakse tavaliselt silma nii, et asetatakse need sõrme tippu, nõgus pool ülevalpool ja seejärel asetatakse nimetissõrme abil silma.

Tooted 21 kuni 25 koguhulgast 32

lehekülje kohta
  1. 1
  2. ...
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
LiituUudiskirjaga