Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kuidas valida omale sobivad päikeseprillid?

Üldine reegel päikeseprillide valimisel on, et päikeseprillide kuju peaks olema vastupidine näo kujule. Näiteks, kui sul on ümar nägu, siis sobivad sulle enam kandilised mudelid ja kui su nägu on kandiline, siis ümaram pehmem raami kuju on hea.

Silmaallergia sümptomid

Kuigi kõik silmad reageerivad erinevalt ärritajatele, on siiski mõningad ühised sümptomid, mida võib seostada silmaallergiaga:

Läätsed vs prillid?

Kannad prille? Kui nii, siis ehk sa ei teagi veel, milliseid eeliseid kontaktläätsed sulle pakkuda võivad. Siin on sulle üks võrdlustabel aitamaks otsustada, milline variant võiks olla sinu jaoks parim. Ja muideks – paljud inimesed valivad mõlemad!

Veidi kontaktläätsede ajaloost

Kontaktläätsede kontsepti eest olema me tänu võlgu Leonardo da Vinci´le. Nimelt visandas just tema ca 500 aastat tagasi oma algse idee läätsedest, aga tema kavatsus ei olnud suunatud mitte nägemise parandamisele vaid silma kohanemisvõime testimisele selle kokkupuutel veega. Hilisemad leiutajad eksperimenteerisid silmanägemise parandamise võimete muutmisega vaatamisel läbi vee ja klaasi.

Kuidas hooldada värvilisi läätsesid?

Kas kannad sa siis tavalisi läätsesid või värvilisi – nende hooldus on täpselt ühesugune. Kõik, mida vajad, on kvaliteetne puhastusvedelik, konteiner läätsede hoidmiseks, pehmed plastikpintsetid ja paar minutit aega.

Tooted 26 kuni 30 koguhulgast 32

lehekülje kohta
  1. 1
  2. ...
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
LiituUudiskirjaga