Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kas ma saan kontaktläätsesid kanda?

Ilmselt küll! Tänu viimaste aastate edusammudele kontaktläätsede tehnoloogias, võib öelda, et peaaegu igaüks võib läätsi kanda. Näiteks nüüd on saadaval toorilised läätsed korrigeerimaks astigmatismi, multifokaalsed läätsed presbüoopidele. Sulle võivad läätsed sobida paremini, kui sa arvasid!  Siin on mõned enamlevinud müüdid kontaktläätsede kohta 

Müüt nr 1. Kontaktläätsi on keeruline kasutada
See on tõsi, et kontaktläätsede silma panek ja nende eemaldamine nõuab mõningast harjutamist, aga kui see saab selgeks, siis pole selles midagi keerulist ja aeganõudvat. Kõik ühes kontaktläätsede hooldusvahendid teevad läätsede puhastamise lihtsaks. Või võid valida hoopis ühepäevased läätsed ja ei pea üldse neid hooldama – kannad neid korra ja siis viskad minema. Kindlasti on vaja läätsedega alustades minna prillipoodi esmasele läätsevisiidile. 

Müüt nr 2. Ma olen liiga noor/vana kontaktläätsedeks
Mingit kindlat vanust ei ole, millal võib alustada kontaktläätsede kandmist. See sõltub pigem kuivõrd valmis laps ise on kontaktläätsede kandmiseks ja kas ta suudab pidada kinni kontaktläätsede kasutamise ja hooldamise reeglitest. Vanematele inimestele on olemas multifokaalsed läätsed, mis korrigeerivad koos nii lühi- kui kaugnägevust, et kontaktläätsedest ei pea loobuma, kui juba kord kannate neid. 

Müüt nr 3. Kontaktläätsed on ebamugavad
Viimastel aastatel on tehnoloogia arenenud edasi uskumatu kiirusega. Nii-et kui sa oled proovinud läätsi aastaid tagasi ja need ei tundunud mugavad, siis nüüd võib olla taas aeg proovida. Tänapäeva läätsed on on valmistatud näiteks silikoonhüdrogeelmaterjalist, mis lasevad tunduvalt enam hapnikku silmani jõuda, tagades piisava niisutuse ja mugavuse. Kontaktläätsed on tänapäeval nii mugavad, et sa unustad ära, et kannad neid. 

Müüt nr 4. Kontaktläätsed on kallid
Võrreldes mõne aasta taguse ajaga on kontaktläätsede hinnad teinud läbi märgatava hinnalanguse. Avatud on mitmeid e-poode, mis on tõstnud konkurentsitaset. Kindlasti säästad ka enam, kui ostad korraga rohkem, kuna siis on tihti tükihind soodsam. Kui retsept peaks muutuma, võime vahetada läätsed teiste tugevuste vastu. 

 

Tule läätsevisiidile! Norman-Optika optometristid aitavad teile leida parimad läätsed ja vastavad teie igale küsimusele. Broneeri juba täna visiidiks aeg!

LiituUudiskirjaga