Tellides E-R enne kella 17, saad laokaubad pakiautomaadist kätte 1-2 päevaga
0toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hyal-Drop multi 10 ml 1120 €/l

Ole selle toote esimene hindaja

Lühikirjeldus

Bausch+Lombi Hyal-Drop multi silmatilgad on välja töötatud nii, et see jääb silma pinnale, niisutades silma kohe ja leevendades kõiki sümptomeid. See on ideaalne toode igaühele, kellel esinevad kuivade silmade sümptomid, nagu väsinud, pinges, põletavad ja/või vesised silmad.
11,20 €
Tarneaeg: 1 päev, tellides tööpäeval enne kella 17:00
    • Lensnet punktid Osta see toode ja teeni 1 Punkt

    • Punktide teenimiseks peab oleme püsiklient. Teenitav summa võib varieeruda sisselogituna.
Lensnet punktid Teeni 25 Punkti, kui kirjutad arvustuse sellele tootele

Lisainfo

Bausch+Lombi Hyal-Drop multi silmatilgad on välja töötatud nii, et see jääb silma pinnale, niisutades silma kohe ja leevendades kõiki sümptomeid. See on ideaalne toode igaühele, kellel esinevad kuivade silmade sümptomid, nagu väsinud, pinges, põletavad ja/või vesised silmad. Kuivi silmi põhjustavad sellised välised tegurid nagu näiteks ülemäärane arvuti kasutamine, konditsioneeritud õhk, küte, sigaretisuits, tuuline väliskeskkond ning kontaktläätsede kandmine. Hyal-Drop multi sobib nii pehmete kui ka jäikade kontaktläätsede niisutamiseks ja taasniisutamiseks kandmise ajal ning parandab kogu päeva jooksul märkimisväärselt kontaktläätsede kandmismugavust. 

Kasutamisjuhised 
  1. Enne igakordset kasutamist eemaldage pudelilt kaitsekork. Veenduge, et pudeli ots ei puuduta teie sõrmi. 
  2. Asetage pöial ergonoomilisele pöidlatoele ja kaks sõrme pudeli põhja alla. 
  3. Pöörake pudel tagurpidi ja hoidke seda, nagu joonisel näidatud. Enne pumba esmakordset kasutamist peate selle täitma. Selleks vajutage pöidlatuge umbes 7 korda, kuni ilmub nähtavale esimene tilk 
  4. Tilga manustamiseks kallutage pea veidi tahapoole ja hoidke pudelit oma silmade kohal. Tõmmake õrnalt alumist silmalaugu vaba käe sõrmega allapoole, hoidke pudelit vertikaalses asendis ja vajutage ühe tilga manustamiseks silma õrnalt pöidlatoele. Seejärel sulgege silm ja liigutage seda aeglaselt edasi-tagasi, et tilk silma pinnal laiali ajada. Kui peate vajalikuks, võite kasutada teist kätt toetamiseks ja täpsuse tagamiseks. Vastavalt vajadusele tilgutage üks tilk mõlemasse silma. Kuna HYAL-DROP® MULTI ei sisalda säilitusainet, võite seda kasutada iga päev ja nii sageli, kui soovite. Kasutamise kestus ei ole piiratud.
Koostisosad 
Lahus sisaldab 0,24% naatriumhüaluuronaati ja abiaineid: steriilset vett, naatriumkloriidi, kaaliumkloriidi, dinaatriumfostaatdodekahüdraati ja naatriumvesinikfosfaathiüdraati. Ei sisalda säilitusaineid. Säilitamine toatemperatuuril, kuid mitte üle +25 kraadi. Avatud pudel tuleb ära kasutada 3 kuu jooksul!Tootja Bausch+Lomb
Tarneaeg 1 päev, tellides tööpäeval enne kella 17:00
  1. Ole selle toote esimene hindaja

Lisa oma arvamus

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
LiituUudiskirjaga