Tarneinfo


Kohaletoimetamine

Kaubad võid kätte saada tasuta, kui tuled järele meie koostööpartneri Norman-Optika kauplusesse asukohtadel:

  • Mustakivi tee 17, Lasnamäe Prisma, Tallinn. Avatud E-L 10-20, P 10-18. Kuna ladu asub siin, siis laos olevad kaubad saab kõige kiiremini kätte siit.
  • Rävala pst 6, Tallinn. Avatud E-R 10-19, L 10-16. Laokaubad saab kätte samal päeval, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 14:00. Kui hiljem, siis järgneval tööpäeval alates kella 16:00. Kindlasti oota alati ka meilile kinnitust, et Sinu tellimus on kaupluses valmis pandud.
  • Turu 2, Tartu, Tasku keskus. Avatud E-L 10-21, P 10-18. Laokaubad on kohal 1-2 tööpäevaga. Kindlasti oota alati ka meilile kinnitust, et Sinu tellimus on kaupluses valmis pandud.

Toodete tellimisaeg, mida pole laos, võib varieeruda paarist päevast 3-4 nädalani. Soovitame tellimus vormistada registreerunud kliendina, et teil oleks kiirem teha kordustellimusi ja näeksite oma kontolt, millal tellimus on täidetud.


Järgnevalt muud viisid kauba kätte saamiseks:

DPD pakiautomaat 2,0 € (30 € ostust TASUTA)

DPD pakiautomaati tellitud kaubad saad Mandri-Eestis kätte järgmiseks päevaks, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 16:00 ja kõik tooted on laos. Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Paki saaja tuleb pakiautomaadi juurde ja sisestab saadud uksekoodi ning uks avaneb.

SmartPOST pakiautomaat 2,0 € (30 € ostust TASUTA)

SmartPOSTi pakiautomaati tellitud kaubad saad Mandri-Eestis kätte järgmiseks päevaks, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 16:00 ja kõik tooted on laos. Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Paki saaja tuleb pakiautomaadi juurde ja sisestab saadud uksekoodi ning uks avaneb. Rohkem infot pakiautomaatide asukohtade kohta: SmartPOST asukohad.

Omniva pakiautomaat 3,0 € (40 € ostust TASUTA)

Omniva pakiautomaati tellitud kaubad saad Mandri-Eestis kätte järgmiseks päevaks, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 16:00 ja kõik tooted on laos. Tutvu SIIT Omniva pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise kellaaegadega. Kohe, kui pakk
on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Paki saaja tuleb pakiautomaadi juurde ja sisestab saadud uksekoodi ning uks avaneb. Rohkem infot pakiautomaatide asukohtade kohta:
Omniva asukohad.

Kuller 4,5 € (50 € ostust TASUTA)

Vormistades tellimuse tööpäeval enne kella 16:00, saad paki kätte järgmisel tööpäeval, kui kõik tooted on laos. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, siis lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Tähitud maksikiri välismaale 7 €

Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu üle anda, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevas postiasutuses. Eesti Posti tähitud maksikirjaga me ei saada Soome hooldusvedelikke suuruses al. 240 ml.


Itella Smartpost Soome 9,2 €

Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Paki saaja tuleb pakiautomaadi juurde ja sisestab saadud uksekoodi ning uks avaneb. Pakiautomaati tellitud kaubad saad Helsingis kätte järgmiseks tööpäevaks, mujal Soomes 2-3 tööpäeva jooksul, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 16:00 ja kõik tooted on laos. Rohkem infot pakiautomaatide asukohtade kohta: SmartPOST asukohad.

OÜ Lensnet
Rävala pst 6, 10143 Tallinn
Tööaeg
E - R / 10:00 - 17:00
(+372) 577 033 00