Ostuinfo ja makseviisid


Ostuinfo


Tellimine e-poest

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Kaupadele on võimalik ise järele tulla Tallinnas või Tartus. Saadame ka pakiautomaadiga või kullerteenusega, lisaks on võimalik läätsed välismaale saata.

Enne kontaktläätsede tellimist veendu, et sul on olemas läätseretsept, kus on kirjas, mis läätsed sulle sobivad ja et oskad kontaktläätsi õigest kasutada ja hooldada. Kui oled juba kogenud läätsekandja, siis piisab, kui sul on olemas eelmiste läätsede läätsepakend, et olla kindel, et tellid õiged läätsed. Sellegipoolest soovitame oma silmi kontrollida vähemalt kord aastas. Nüüd vaid mõned sammud ja läätsed pannakse sinu poole teele!


Lisa oma retsepti andmed

Kogus, mille kaupa läätsi müüakse, on kirjas alati iga läätse nimetuse järel ja hind toote juures viitab antud kogusele.

Palun sisesta oma retsepti andmed, mille leiad oma läätseretseptilt või eelmiste läätsede karbilt. Kui sul on mõlemad silmad ühesuguse nägemisega, siis on vajalik märkida vaid oma läätsede tugevus ja valida kogus vastavalt valitud läätsede pakendile.

Pane tähele, kas sinu läätsi müüakse 1 tk kaupa või suuremas koguses. See on kirjas alati iga toote nimetuse järel (näiteks AirOptix plus Hydraglyde 6 tk ehk 6 läätse).

Kui valid näiteks toote, mida müüakse 3 tk kaupa ja soovid osta 3 paari läätsi, siis pane koguseks 2 või erinevate silmade korral parema silma koguseks 1 ja vasaku silma koguseks samuti 1 - nii saad 3+3 ehk 3 paari läätsi.

Vahel tuleb ka täita lahtrid: lahter BC ehk Sinu läätsede kumerusraadius, Diam. Värviliste läätsede puhul soovitud värvitoon ja tooriliste ning multifokaalsete läätsede puhul: cyl, ax, add. Ära heida meelt, kõik need andmed on sul retseptil või läätsepakil olemas! Kui kõik andmed on sisestatud, siis vajuta osta.

Nüüd on sinu läätsed lisatud ostukorvi ja sul on võimalik veel poes ringi vaadata või siirduda koheselt ostukorvi ostu vormistama.

Tellimuse kinnitamine

Täida palun oma kontaktandmed. Seejärel määra ära kuidas soovid kaubad kätte saada ja vali sobiv makseviis. Ning vajuta vormista ost. Alates ostust summas 30 € on tasuta ka tarne pakiautomaati ning alates ostust 50€ võid tellida kaubad otse koju või kontorisse kulleriga täiesti tasuta.

Makse teostamine

Võid maksta tellimuse eest otse oma pangakontolt või pangakaardiga. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja kaupmehe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Peale makse sooritamist vajuta "tagasi kaupmehe juurde".

OÜ Lensnet
Rävala pst 6, 10143 Tallinn
Tööaeg
E - R / 10:00 - 17:00
(+372) 577 033 00