Garantii ja tagastamine

Kaup, mille soovite garantiikorras tagastada, saatke meile koos originaalpakendi ning tellimuskoopia ja selgitusega aadressile:


OÜ Lensnet
Rävala pst 6
10143 Tallinn

Ühepäevastel läätsedel ei ole garantiid. Muudel läätsedel peab puudus ilmnema esmakordsel kasutuskorral. Pretensiooni esitamise õigus on 2 aastat. Tarbija võib pöörduda kauplejaga tekkiva vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks tarbijakaitseameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni veebiaadressiga www.komisjon.ee.

Samuti on võimalik kasutada vaidluste lahendamiseks internetipõhist vaidluste lahendamise platvormi (ODR platvorm - http://ec.europa.eu/consumers/odr/). Eelkõige on internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm mõeldud piiriüleste vaidluste lahendamiseks, võimaldades tarbijal lihtsamalt leida konkreetse vaidluse lahendamiseks sobiv kohtuväline üksus kaupleja liikmesriigis.

Kui kinnitame tagastatud toote praagiks, siis saadame asendustoote või tagastame ostusumma. Kui toode ei osutunud defektseks, siis müüjal ei ole kohustust kaupa asendada. Tutvuge ka läätsede kasutamise ja hooldamise reeglitega meie e-poes.

Tagastamine

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis rikkumata kujul. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab SIIT ning saata see e-posti aadressile info@lensnet.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.


Tagastada ei ole võimalik

  • plusstugevusega läätsi
  • multifokaalseid ja toorilisi läätsi
  • hügieenilistel kaalutlustel läätsekonteinereid
    ja -pintsette ning reisikomplekte.
OÜ Lensnet
Rävala pst 6, 10143 Tallinn
Tööaeg
E - R / 10:00 - 17:00
(+372) 577 033 00